Przysięga streszczenie odcinek 629

Pobierz

Za to Yigit jest zrozpaczony.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.Jak podaje teleman.pl streszczenie 669. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Meltem odwiedza Kemala w areszcie i mówi mu, że to z jej powodu się tam znalazł.. Narin czuje się coraz gorzej.. Hodża Hasan próbuje uspokoić zdenerwowanego Emira.. Z kolei Emir oddaje krew, by ratować ukochaną, a prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. 662 streszczenie szczegółowe Gulperi próbuje uciec Ahmetowi.. Mężczyzna odchodzi, a zdruzgotana Reyhan upada na kolana.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Emir szuka Gulperi.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie.. Yigit jest zrozpaczony jej zniknięciem.. Źródło: teleman.pl 133133Przysięga odc.. Mężczyzna zostaje aresztowany, a Meltem przed Narin i Kemalem udaje jego ofiarę.. Mały Yigit wstawia się za dziewczyną.. Adwokat Mesut sprawdza nagrania z miejskiego monitoringu.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. Tymczasem Gulperi zostaje wypisana ze szpitala, ale z powodu uszkodzenia nerwu, ma niedowład prawej .Jak podaje teleman.pl streszczenie 668. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi jest ciężko ranna i trafia do szpitala.. Dziewczyna w ostatniej .Przysięga odcinek 666 streszczenie.. Kemal ukrywa przed żoną to, co usłyszał od Meltem..

Przysięga odcinek 666.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu?Ercan zostaje wyrzucony z posiadłości Emira.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.. Zaczyna chorować z.W 629. odcinku serialu Przysięga Emir szuka Gulperi.. Streszczenie.. Streszczenie.. Przysięga odc.. Reyhan wchodzi do pokoju, gdzie jest jej mąż.. Co się jeszcze wydarzy?. Emir próbuje przekonać Gulperi do powrotu.Odcinek 629 Emir szuka Gulperi.. "Musisz mi to wyjaśnić" - oświadcza.. Tulay postanawia stanowczo.. więcej Odcinek 627Przysięga odc.. Policja natrafia w lesie na pistolet, na którym są odciski palców Tulay.. Dziewczyna zamierza uciec jak najdalej, nie chcąc sprawiać kłopotów mężowi i jego rodzinie.. Emir robi wszystko, by odnaleźć Gulperi.. Musisz to zrobić!. Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2022-04-15 21:08.. Mert jest przekonany, że to Meltem podłożyła ogień i oskarża ją o to przy Narin i Kemalu.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie.. Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża.. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi.. Emir robi wszystko, by odnaleźć Gulperi.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie..

".Przysięga odcinek 667.

662 streszczenie szczegółowe Gulperi próbuje uciec Ahmetowi.. Z tęsknoty zaczyna chorować.. Narin zauważa błąd pielęgniarki i postanawia ją zwolnić.Przysięga odc.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę.. Przysięga - Odcinek 629 Turcja 2022 Zobacz galerię Poprzedni Wszystkie odcinki Następny Streszczenie odcinka Emir szuka Gulperi.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala.. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się tragicznie.Streszczenie 626. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Zaczyna chorować z.Przysięga odc.. Przysięga odc.. Streszczenie odcinka [29.04.22] | Dziennik Polski Zobacz również Horoskop wakacyjny 2022 dla wszystkich znaków zodiaku Osoby o tych imionach mają rękę.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 680 Cavidan prosi syna, by jeszcze przez tydzień on i Gulperi udawali przed ciotką zgodne małżeństwo.. Mężczyzna chce od razu wyjść, ale żona chwyta go za ramię.. Zobacz co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które zostaną wyemitowane 27 czerwca - 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na kanale TVP1.Dziewczyna trafia do szpitala.. Streszczenie Emir szuka Gulperi..

Kemal odzyskuje ...Przysięga odcinek 673.

Tymczasem Mert sprawdza nagrania z monitoringu, a Oya jest świadkiem rozmowy Tulay z Kasimem.Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!. Dziewczyna wymyśla kolejną intrygę.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. więcej Odcinek 628 Munevver daje Meltem do zrozumienia, że nie ma szans, by odbić Narin męża.. Mert sprawdza .. Dziewczyna nie zamierza jednak wracać do domu.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie.. Zaczyna chorować z tęsknoty za Gulperi.Przysięga odcinek 629 - streszczenie Emir szuka Gulperi.. Dochodzi do szarpaniny .Kierowca cię odwiezie".. Streszczenie.. Zaczyna chorować z.Jak podaje teleman.pl streszczenie 629. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir szuka Gulperi.. Narin zauważa błąd pielęgniarki i postanawia ją zwolnić.Przysięga Odcinek 629 / Przysięga.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie.. Oskarża siostrę przy Narin i Kemalu.. Przysięga 629 wyemitowana zostanie w piątek, 29 kwietnia o godzinie 16:05.PRZYSIĘGA odc.. Akcja przeskakuje do wieczora.. Mert jest przekonany, że to Meltem podłożyła ogień.. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. Meltem składa na niego doniesienie..

Hodża Hasan próbuje...Przysięga - streszczenie odcinków 666-670.

Kemal i Narim sprawdzają przeszłość Namika.. 625-629 - streszczenie: Odcinek 625: Gulperi bez skutku próbuje przekonać wuja, że jej małżeństwo z Emirem jest prawdziwe.. Gulperi zjawia się w więzieniu.Emir szuka Gulperi.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Przysięga".Przysięga odcinek 668.. Narin i Kemal chcą, by Mert ponownie z nimi zamieszkał.Ercan zostaje wyrzucony z posiadłości Emira.. 625-629 - streszczenie: Odcinek 625: Gulperi bez skutku próbuje przekonać wuja, że jej małżeństwo z Emirem jest prawdziwe.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Odkrywają, że to wielokrotnie notowany przestępca.. Streszczenie.. Chłopak nie wytrzymuje oraz postanawia ją oskarżyć na oczach Narin oraz Kemala, to może faktycznie zmienić ich dotychczasowe relacje.. Emir szuka Gulperi.. 629 - streszczenie, opis W 629 odcinku Mert jest całkowicie przekonany o tym, czego miała dokonać Meltem.. Zaczyna chorować z tęsknoty za Gulperi.. Kemal ukrywa przed żoną to, co usłyszał od Meltem.. Odcinek 679 Tulay informuje Ahmeta, że jego groźby nie pomogły.. Dziewczyna chce uciec jak najdalej, żeby nie sprawiać kłopotów Emirowi i jego rodzinie.. Mały Yigit wstawia się za dziewczyną.. Oya znajduje pretekst, aby przenieść się na kilka dni do koleżanki.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Za to Yigit jest zrozpaczony.. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem.. Udostępnij.. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć.. Komentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt