Uzupełnij notatkę i wpisz ją do zeszytu

Pobierz

Zapisz w zeszycie kolejno miejsca, które odwiedził Tomek.1.. z dymków.. 3) Uzupełnij notatkę i przepisz ją do zeszytu: 4) Podsumowanie.. Nieodnawialne źródła energii:----3.. 2.Przeczytajcie wiersz i zwróćcie uwagę na nadawcę, odbiorcę i treści przekazu.. Na podstawie okreslen odgadnij rzeczowniki z literami ż badż rz i wpisz je do diagramu.. Wysłuchaj piosenki harcerskiej.. Zwróćcie uwagę na obraz kraju, który wyłania się z wiersza Norwida.Elementy listu (uporządkuj według kolejności) i przepisz do zeszytu - 2b Połącz w pary.. Udowodnij, że Ebenezer Scrooge to bohater dynamiczny.. Zapisz zdania do zeszytu.. Notatka1.docx .. 5.Uzupełnij kartę pracy (znajdziesz ją w swoim e-mailu, jako załącznik), wydrukuj i wklej do zeszytu pod tematem.. Uzupełnij zdania słowami z nawiasu.. Przepisz tabelkę do zeszytu i uzupełnij według wzoru odpowiednim cytatem.. c) Wykonaj zadania 1, 2 s. 191-192. d) Wykonaj ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń 1, 2, 3 s. 97 (prześlij do 1 maja)Jako notatkę do zeszytu przepisz wypowiedzi "Pamiętaj!". Żałuje, że puszyste chmuryBazując na przeczytanym fragmencie, uzupełnij notatkę z lukami - przepisz ją do zeszytu ( w razie wątpliwości notuj ołówkiem) : Wydarzenia ukazane we fragmencie pt. "Ważna Sędziego nauka o grzeczności" mają miejsce w ……………………………… podczas…………………….. Wyznacz trasę podróży Tomka na mapie - możesz skorzystać z informacji na slajdzie - pokaż slajd..

Uzupełnij notatkę, wpisz ją do zeszytu.

Przerysuj oś czasu do zeszytu i uzupełnij ją notatkami na temat miejsc, które bohaterowie odwiedzili, podróżując w czasie - ćw.. Wszystkim zalecam czytanie lektur, które zapisane są z tyłu w zeszycie.. Dlaczego współczesną?. Temat: Prometeusz - zbawca ludzkości.. Jeśli masz do mnie pytania to prześlij je na email Pozdrawiam serdecznie.. Wykorzystanie źródeł energii zależy od warunków środowiska przyrodniczego: (dokończ wg wzoru oraz podręcznika strona 117)przerysuj tabele do zeszytu a nastepnie wpisz w odpowiednie.. 1.Dzisiaj skupimy się na redagowaniu krótkich form wypowiedzi.. Uzupełnij luki: "Chmura z gradem(…) …………………………………………………………………….. Wydrukuj, wytnij i wklej do zeszytu tabelkę, którą otrzymasz na adres e-mail.. MIEJSCE AKCJI.. Przepiszcie do zeszytu notatkę o autorze - podręcznik str.150.. Prometeusz_notatka.pdf .. Zapisz ją do zeszytu: Co zyskał Colin dzięki "tajemniczemu ogrodowi"?. Zapisz informacje o poszczególnych duchach, które odwiedziły Scrooge'a - ćw.. Notatka.. Wstaw brakujący wyraz, a następnie przepisz zdania do zeszytu.. - pozwolił zapomnieć o .Uzupełnij notatkę i wpisz ją do zeszytu: Czas akcji: Miejsca wydarzeń: Narracja (określić czy w 1 os. czy w 3 os.): Narrator (określić jaki - konkretny czy abstrakcyjny?. Przeczytaj mit o Prometeuszu, podręcznik str. 256..

Uzupełnij notatkę i przepisz ją do zeszytu.

Zad.2 Przepisz notatkę do zeszytu i zapamiętaj!. Na razie tego nie zapisuj.. O CZYM?- o swojej tęsknocie .. Przedstaw środowisko, w którym trzej bohaterowie dorastali i zdobywali doświadczenie.. Przepisz do zeszytu i uzupełnij notatkę: Słowo "talent" ma w przypowieści dwa …………………………………………………………………….. ZAPAMIĘTAJ!Zapisz temat lekcji: Skracanie ułamków zwykłych.. Brakujące słowo.. Notatkę zapisz do zeszytu (możesz też wydrukować kartę pracy 2., uzupełnić ją i wkleić do zeszytu).. Przejdź do mapy.. NOTATKA: przypowiesci_notatka.pdf .. Przekonaj ją/go, że nie warto i nie powinno się godzinami przesiadywać przed komputerem.. W zadaniu 9 musisz uzupełnić tekst "Mascot for the day" słowami z "Vocabulary B" (zadanie 8/str.61) Zadanie 9/ strona 61. matematyka:1.. Zad.1 Przepisz notatkę do zeszytu i zapamiętaj!. Czerwone krzesło" nazwiemy powieścią fantastyczną.. Niektórzy z badaczy literatury nazywają współczesną baśnią.. Uzupełnij tekst, a następnie przepisz go do zeszytu Brakujące słowo.. Teraz wykonaj zadanie 9 ze strony 61.. Jej uzupełnieniem zajmiemy się wspólnie na1.. wg Zuzannakrótki.Czy potrafisz uzupełnić luki w zdaniach dotyczących opowiadania, .. Na podstawie tekstu uzupełnij notatkę, a następnie przepisz ją do zeszytu.. Polecam.. ( Możesz wkleić)Po zapoznaniu się z treścią przypowieści przeczytaj notatkę i przepisz ją do zeszytu..

Uzupełnij wraz ze mną notatkę i wpisz ją do zeszytu.

- osoba przebywająca z dala od rodzinnej ziemi .. Przepisz do zeszytu "Magiczne drzewo.. ze względu naUzupełnij notatkę, wpisując w luki brakujące wyrazy.. .Na podstawie okreslen odgadnij rzeczowniki z literami ż badż rz i wpisz je do diagramu.wykonaj w zeszycie (możesz też wydrukować kartę pracy 1., uzupełnić ją i wkleić gotową notatkę).. wg Katarzyna.. Zapoznaj się z materiałem w podręczniku str. 173 - 176.. Jakie cechy charakteru mają: macocha, siostry i Kopciuszek?. Zapiszcie notatkę: KTO?. Temat: Do czego potrzebny jest przyimek?. Dla chętnych:1.. Prześlij mi zdjęcie notatki _____ 22.06.2020r.. Powtórz, jakie znasz środki stylistyczne.. Odruchy obronne układu oddechowego:Nazwij je i zapisz w zeszycie (wystarczą 3-4) 5.. Temat: Krótkie formy wypowiedzi - ćwiczenia redakcyjne.. Bohaterowie żyją we współczesnym świecie, używają współczesnychna przełomie XIX i XX wieku.. / karta pracy.. Dwa słowa są podane dodatkowo.b) Zapisz notatkę do zeszytu (na zielono): Wykrzyknik • stosujemy w wypowiedziach, w których chcemy wyrazić swoje uczucia np. Bardzo się cieszę!. ", " …………………………………………………chmurki", " ……………………………………………………żagle",2.. Najwyższe miejsce za stołem zajmuje …………………….. i obserwuje (co?)……………….. Przed Tobą notatki na ich temat.. Uzupełnij notatkę i przepisz ją do zeszytu.. Zadanie nr 1.. Zdzisława Łapczyńska Temat: Higiena i choroby układu oddechowego..

Zapoznaj się z notatką oraz przepisz ją do zeszytu.

• stosujemy po okrzykach np. Hej!. Przerysuj do zeszytu i uzupełnij poniższą notatkę graficzną.. 01.04.2020 - 07.04.2020 r. 01.04.2020 r. - środa.. Gatunek epicki: powieść młodzieżowa.4.. Skrócić ułamek to podzielić licznik i mianownik przez tę samą liczbę.. Uzupełnij notatkę i przepisz do zeszytu Bohater utworu Juliana Tuwima "Dyzio marzyciel" leży (gdzie?)………………………….. Teksty można znaleźć w Internecie.. Każdy ułamek da się rozszerzyć, ale nie każdy ułamek da się skrócić.. Można wydrukować i wkleić.. 7.Na jego podstawie i przy jego pomocy zrób notatkę do zeszytu wg punktów : • Nadawca wiersza • Adresatka wiersza • Prośby poety • Obraz ojczyzny w utworze.. Gratuluję wygranej!. Odnawialne źródła energii elektrycznej (wypisz z podręcznik strona 115):-----2.. Zapisz je w zeszycie.. Etap polowania Cytat opisujący dany fragment polowania 1.Pobudka " Zrazu odzew, dźwięczący, rześki (…)" 2.Ujadanie psów 3.Strzały myśliwych 4.Odgłosy zwierząt " Udając głosy zwierząt: to raz w wilczą szyję4.. - Przeczytaj z podręcznika ze str. 211 nową wiadomość, - Przepisz ją do zeszytu i naucz się na pamięć.. Wpisz wybrane litery w oznaczone miejsca, a dowiesz sie, jakie ptaki zostaly ukazane na zdjęciach….. Klasa 2 Polski.. Przeczytaj i uzupełnij moją notatkę - możesz ją przepisać lub wydrukować i wkleić do zeszytu.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania od strony 169 do 173.. Uzupełnij tabelę (przerysuj ją do zeszytu):Na podstawie filmu oraz podręcznika uzupełnij notatkę i wpisz ją do zeszytu.. Wskaż w przeczytanym fragmencie sformułowania, które określają czas i miejsce wydarzeń (czyli kiedy i gdzie miały miejsce opisane wydarzenia).. Zastanów się, dlaczego nie ma na niej Polski.. Codzienność partyzanta Cechy Rola przyrody - nie boi się codziennego marszu i trudy - do tańca grają mu granaty - codzienność jest trudna, ale wykonuje swoje zadania z zapałem i poczuciem obowiązku - …4.. Można notatkę pobrać uzupełnić, wydrukować i wkleić do zeszytu.. Wykonaj ćw.. ): Problematyka (określić, jakie problemy pojawiają się w powieści, dodać dwa podpunkty): Rodzaj literacki: epika.. 2.Opisz życzliwie koleżankę lub kolegę ze szkoły.. Pamiętajcie o regularnym uzupełnianiu zeszytu monitorującego czytanie .Jak wrócimy4.. oraz płynące po nim (co?)……………………….. Lekcje na tydzień 18.05.-22.05.5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt