Biała mewo leć daleko tekst

Pobierz

Ref:Często ciężko się odnaleźć znowu w płytach z żelbetonu Pieniądz uzależnia ludzi nie chce poluzować szponów, wierzę że nie zdoła zawojować również moich zwojów Znowu wyjeżdżam bo muszę nie chcę,.Tekst piosenki: Poprzez morza i przez oceany płynie statek wśród spienionych fal A na statku chłopak zakochany zakochany w morzu tyle lat ref: Biała mewo leć daleko stąd,leć daleko na ojczysty ląd Poleć powiedz, że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat Nad okrętem biała mewa leci nad pokładem gdzieś się zerwał wiatrNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Biała mewo:; Trzy razy pojawia się tekst ref: Biała mewo leć daleko stądleć daleko na Ojczyzny Ląd Poleć powiedz że marynarz chwat morze kocha od dziecinnych lat po polsku.. Poleć, powiedz, że marynarz chwat, Morze kocha od dziecinnych lat.. Pozdrawiam wszystkich' którzy zechcą tu.A na statku chłopak za kochany, zakochany w morzu tyle lat.. Na ojczystej ziemi piosnka padła, biała mewa też upadła w piach i o marynarzu opowiada, co na morzu przeżył tyle lat.. ; Jeden raz pojawia się tekst a marynarz swą melodię gra po polsku.Ref: Biała mewo, leć daleko stąd, leć daleko na ojczyzny ląd, poleć, powiedz, że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat 3. zgłoś błąd / edytuj tekst; edytuj video; do ulubionych Poprzez morza i przez oceany Płynie statek wśród spienionych fal ..

Biała mewa tekst.

Nad okrętem biała mewa leci, nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr, A nad statkiem czarne chmury wiszą, a marynarz swą melodię gra.. Ref: x2 Biała mewo, leć daleko stąd, leć daleko na ojczyzny ląd, poleć, powiedz, że marynarz chwat,Biała mewo leć daleko stąd Leć na Ojczysty ląd Poleć powiedz, że marynarz chwat Morze kocha od dziecinnych lat * * * * Nad okrętem biała mewa leci Nad podkładem gdzieś zerwał wiatr A nad statkiem czarne chmury wiszą A marynarz swą melodię gra Biała mewo leć daleko stąd Leć na Ojczysty ląd Poleć powiedz, że marynarz chwatBiała mewa - tekst piosenki.. [2x] 2.Nad okrętem biała mewa leci,nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr,a nad statkiem czarne chmury wiszą,a marynarz swą melodię gra.. Ref: Biała mewo, leć daleko stąd, leć daleko na ojczyzny ląd, poleć, powiedz .Tekst piosenki: 1.Poprzez morza i przez Oceany płynie statek wśród spienionych fal A na statku chłopak zakochany zakochany w morzu tyle lat ref: Biała mewo leć daleko stąd,leć daleko na Ojczyzny Ląd Poleć powiedz że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat 2.Nad okrętem biała mewa leci nad pokładem gdzieś się zerwał wiatrTekst piosenki: Poprzez morza i przez oceany Płynie statek wśród spienionych fal A na statku chłopak zakochany Zakochany w morzu tyle lat Ref..

Biała mewo leć daleko stąd, Leć daleko na ojczysty ląd.

Na ojczystej ziemi piosnka padła, biała mewa też upadła w piach i o marynarzu opowiada, co na morzu przeżył tyle lat.. Poleć, powiedz, że marynarz chwat, Morze kocha od dziecinnych lat.. Nad okrętem biała mewa leci, Nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr, A nad statkiem czarne chmury wiszą, A marynarz swą melodię gra Biała mewo leć daleko stąd, Leć daleko na ojczysty ląd, Poleć powiedz że marynarz chwat, Morze kocha od dziecinnych lat Biała mewo leć daleko stąd, Leć daleko na ojczysty ląd, Poleć powiedz że marynarz chwat,Nad okrętem biała mewa leci Nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr A nad statkiem czarne chmury wiszą A marynarz swą melodię gra Ref: Biała mewo, leć daleko stąd, Leć daleko na ojczyzny ląd, Poleć, powiedz, że marynarz chwat, Morze kocha od dziecinnych lat Ref: Biała mewo, leć daleko stąd, Leć daleko na ojczyzny ląd,Ref.. A nad statkiem czarne chmury wiszą, A marynarz swą melodię gra.. 2x 2 nad okrętem biała mewa leci nad.Przeczytaj o Biała mewo leć daleko w wykonaniu Kis Lech Stawski i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. Biała mewo leć daleko stąd, leć da leko na ojczysty ląd, Poleć, powiedz, że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat.serdeczna dedykacja z pamiecia o wszystkich marynarzach oraz milosnikow morskich opowiesci poprzez morza i przez oceany, płynie statek wśród spienionych fal, a na statku chłopak zakochany, zakochany w morzu tyle lat biała mewo leć daleko stąd, leć daleko na ojczysty ląd, poleć powiedz że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat biała mewo …Ref: Biała mewo, leć daleko stąd, Leć daleko na ojczyzny ląd, Poleć, powiedz, że marynarz chwat, Morze kocha od dziecinnych lat Wstawka Na ojczystej ziemi piosnka padła, Biała mewa też upadła w piach I o marynarzu opowiada, Co na morzu przeżył tyle lat Ref Biała mewo, leć daleko stąd, Leć daleko na ojczyzny ląd, Poleć .Feb 14, 2021Biała mewa tekst piosenki..

; Jeden raz pojawia się tekst Na Ojczystej ziemi piosnka padła po polsku.

Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. /x2 Biała mewo leć daleko stąd Leć daleko na ojczysty ląd Poleć, powiedz że marynarz chwat Morze kocha od dziecinnych lat / x 2 Nad okrętem biała mewa leci, nad .Plik Kis Lech Stawski Biała mewa.avi na koncie użytkownika zbigniew955 • folder Biała mewa • Data dodania: 2 cze 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nad okrętem biała mewa leci, Nad pokładem gdzieś się zerwał wiatr.. biała mewo leć daleko stąd leć daleko na ojczysty ląd polec powiedz że marynarz chwat może kocha od dziecinnych lat x2 2. na piasczystej ziemi piosnka padła biala mewa tez wpadla w piach i o marynarzu opowiadaBiała mewo, leć daleko stąd, leć daleko na ojczyzny ląd, poleć, powiedz, że marynarz chwat, morze kocha od dziecinnych lat 3.. Nad okretem biała mewa leci nad podkładem gdzies się zerwał wiatr a nad statkiem czarne chmury wiszą a marynarz swą melodię gra Ref.. Na ojczystej ziemi pioska padła biała mewa też upadła w piach i o marynarzu opowiadanad okrętem biała mewa leci nad pokladem gdzies sie zerwal wiatr a nad statkiem czarne chmury wiszą a marynarz swą melodie gra ref..

Biała mewo leć daleko stąd leć daleko na ojczysty ląd poleć powiedz że marynarz chwat morze kocha od dziecinnych lat.

Na ojczystej ziemi piosnka padła, biała mewa też upadła w piach i o marynarzu opowiada,Ref: Biała mewo leć daleko stąd,leć daleko na ojczysty ląd,poleć powiedz że marynarz chwat,morze kocha od dziecinnych lat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt