Z podanych odpowiedzi a-c wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Zadanie w załączniku.Zadanie 3 strona 104.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Staraj się nie popełnić błędów przy zaznaczaniu odpowiedzi, ale jeśli się pomylisz, błędne zaznaczenie otocz kółkiem i zamaluj kratkę z inną literą.Przeczytaj tekst Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak aby otrzymać.. Zakreśl literkę A,B albo C.. The author of the post (B) Z podanych mozliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. This is .Egzamin Przeczytaj poniższe teksty w zdaniach 1,4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu Zakreśl literę a b lub c DAJE NAJ.. 2011-11-04 15:24:26; Ile wynosi obwód trójkąta ABC?. Proszę też o pomoc przy zadaniu 2 (Obydwa zdania w załączniku) Pozdrawiam :).. Staraj się nie popełnić błędów przy zaznaczaniu odpowiedzi,Przeczytaj teksty.. Przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi wybierz.. 2018-11-19 17:48:37Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. What is the woman going .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zadanie 4 .W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

(Zdjęcie w .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A-C).. Uwaga!Przeczytaj poniższe teksty.. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Podkreśl wersję niemiecką.. One Next month we're starting our very first Group Fitness.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. NEWS!. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Tekst 2.W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2011-10-26 19:16:01; Przeczytaj cztery krótkie teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Wpisz .Wybierz właściwą odpowiedz.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Agnieszka.. Przeczytaj trzy teksty związane z katedrą Notre-Dame.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. A. madre.W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 1.1. .. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). 2011-10-26 19:13:48; Wybierz właściwą odp..

Z podanych odpowiedzi (A-D) wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zakreśl literę A,B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B, C alb - Pytania i odpowiedzi - Język francuski .. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Przeczytaj tekst.. The students can decide .. z którego usunięto cztery zdania.. .W zadaniach 1.1.-1.5.. Posted 25 August, 11.05.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 2 Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat nudzenia się.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi a-c wybierz właściwą hi helenaZ podanych odpowiedzi A-C wybierz prawidlową, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Quando sono salito sul treno non c'erano più posti liberi.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią ilustracji Wpisz znak Xw kratkę obok odpowiedzi a, b lub c.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama Xc00lax Xc00lax Odpowiedź: 1a 2 a .Usłyszysz dwukrotnie wywiad z wynalazcą gry.. Język francuski - liceum.. jedną odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybrałeś odpowiedź E: 8..

... Zpodanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zakreśl literę A, B albo C. A.The name of a .zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Z podanych odpowiedzi A,B i C wybierz właściwą, zgodną z treścią poszczególnych tekstów.. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). Do każdego akapitu dopasuj.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. C has got a .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu - Pytania i odpowiedzi - Język francuski .. - liceum.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Egzamin ósmoklasisty 2019 język angielski nagranie Watch on Na podstawie nagrania odpowiedz na pytania 1.4 oraz 1.5 w sekcji pytań testowych.. Zakreśl literę A,b albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi a-c wybierz właściwą tak aby otrzymać logiczny tekst Daje najj.. W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru, np. od A do F. Odpowiada im następujący układ na karcie odpowiedzi: Wybierz tylko .. W zadaniach 2.1.-2.3., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Zadanie 1.2.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto 4 zdania.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4 .. Wybierz tylko jedną odpowiedź i zamaluj na karcie odpowiedzi kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybrałeś odpowiedź D: 8.. 7.1. odmiana nazwisk męskich zakończonych na -a po głosce -j lub -l.Znajdź je, zaznacz i wpisz przy właściwym tłumaczeniu.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. It hasUsłyszysz dwukrotnie sześć tekstów.. W każdą lukę (8.1.-8.4.).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie.. | Czytaj więcej na Odrabiamy.pl!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt