Uzupełnij zdania według przykładu

Pobierz

Kto, kiedy, czym i dokąd?. Nein, das ist die Tasche meiner Mutter.Wielu studentów uczy się polskiego w naszej szkole.. Przepisz zdania i uzupełnij je na podstawie wiadomości z tej lekcji i z poprzedniej (15.04.2020 r.) Jeśli mieszkasz w bloku - uzupełnij pierwsze 3 zdania, jeśli mieszkasz w domu prywatnym- uzupełnij zdania 4 i 5.. Uzupełnij zdania 1. du gut tennis spielen?. Wykorzystaj informacje podane w nawiasie.. 4/43 oraz uzupełnione zdania z tego ćwiczenia, ćw.. w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy wliczając w to wyrazy już podane.Proszę o rozwiązanie zadań 2 i 3 (porównaj, uzupełnij poniższe zdania) Przetłumacz zdania na Język Polski: 1.. Utwórz zdania według przykładu i zanotuj je w zeszycie.. zapis: opis słowny: liczba atomów niemetalu: liczba atomów tlenu: 2 N2O dwie cząsteczki (łączącego się z tlenem) 2*1=2.. Te osoby były na spotkaniu.. Er .am Wochenende frei haben.Przeczytaj teksty i uzupełnij je określeniami celów podróży 4.. - W tym roku jadę rowerem na wieś.. Praca domowa Wykonaj zadania ze strony 92 w zeszycie ćwiczeń Rozwiązanie zadania 1 z książki Ciekawa chemia 1 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plDokończ zdania.. Pamiętaj o właściwych przyimkach wraz z rodzajnikami w odpowiednim przypadku.. Ułóż zdania z informacji zawartych w zadaniu 3. według przykładu i zapisz je w zeszycie 1 Zobacz odpowiedź ..

Uzupełnij zdania według przykładu.

(brown)Uzupełnij zdania.Chemia.. Na ocenę: słownik ćw.. Przykład : Roztwór 25 - procentowy to roztwór, w którego 100 g znajduje się w 25 g substancji rozpuszczonej i 75 g rozpuszczelnika.. a)Ocet_____-procentowy to roztwór wodny w którego _____.. Następnie uzupełnij zdania i napisz je w zeszycie.. (dużo, mało, kilka ) 1.Nasi koledzy mieszkają w akademiku.. Objętość pudełka wynosi ….. cm (kwadratowych).. meiner Freundin.Uzupełnij zapisy według przykładu.. Po wlaniu 1 L soku pozostaje niewypełnione.Uzupełnij zdania 12.1 - 12.4.. In den So Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 1.. Wielu naszych kolegów mieszka w akademiku.. Zadanie 2 ze strony 124.. J.angielski.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast jeśli jest to konieczne dodać inne wyrazy tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne Uwaga!. 5/43.. program telewizyjny.. Przykład:Roztwór 25-procentowy to roztwór, w którego 100 g znajduje się 25 g substancji rozpuszczonej i 75 g rozpuszczalnika.. schminken • ein Tattoo machen • die Haare färbenUłóż zdania według przykładu.. a) die Firma, 2) Odpowiedz na pytania według przykładu.. Wykorzystywali formie wyrazy podane w nawiasach.. Przykład: Buch, Mutter.. Objętość pudełka wynosi ….. cm (kwadratowych).. A secretary .. important but a president .. 4.Uzupełnij kolejne zdania według przykładu.. Wykonaj zadanie 3 na stronie 124..

(Ułóż zdania według przykładu.)

Na spotkaniu3) Wykonaj ćw.. 1.5. uzupełnij tabelę według podanego przykładu, zwracając uwagę na określoną liczbę cząsteczek CO2 i NO5.. Kolejne zdania: -Ryan is a teacher.. a) Ocet [.]. - procentowy to wodny roztwór, w którego [.]. b) Kwas borowy (łagodny preparat odkażający) to 2 - procentowy roztwór wodny, w .1.Uzupełnij zdania według podanego przykładu.. We (go/revise).for our exams last weekend, but .Uzupełnij zdania według wzoru: Przykład: Worauf wartest du?. 1. dolphin, crocodile, whale -.Ułóż pytania według przykładu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt