Do kogo podobny jest syn

Pobierz

Nagrała filmik z podziękowaniami.Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pod koniec września po raz drugi zostali rodzicami.. Teraz aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie.. Okazuje się, że jej syn najbardziej przypomina jej męża - Jacka Herndona.. Internauci nie mają wątpliwości.. Okazało się … Alicja Bachleda-Curuś: syn aktorki jest już dużym chłopcem!. Z tej okazji aktor opublikował kilka jego zdjęć na Instagramie.. Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala.. "Na 4 zdjęciu podobny do Pana, teraz już czysta …I kto tu rozkmini, do kogo podobny jest nasz syn, skoro my jesteśmy podobni do siebie?. Zdania były …Starszy syn bardziej do mnie-chociaz tez ma pare detalow po ojcu, natomiast coreczka to ksero taty.. post napisany: 3 lata temu.. Co więcej okazuje się, że z każdym kolejnym rokiem George staje się coraz bardziej do niej podobny.. w moim przypadku nasz synek pierworodny podobny jest …Justyna Nagłowska żona Borysa Szyca udostępniła nowe zdjęcie małego Henryka i zdradziła, do kogo bardziej jest podobny - fani uważają, że to wykapany tata.Agnieszka Włodarczyk zastanawia się, do kogo podobny jest jej syn.. Oliwia i Łukasz to najmłodsza para czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".Prezenterka "Pytania na śniadanie" już wie, do kogo podobny jest jej syn.. Olga Figaszewska • 27 stycznia 2021 13:53Agnieszka Włodarczyk opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie synka..

Do kogo podobny jest Knox Leon Jolie-Pitt?

"Na 4 zdjęciu …Do kogo podobny jest syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?. Tymczasem Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z …Biologiczny syn Angeliny Jolie i Brada Pitta za chwilę skończy 13 lat!. Agnieszka Włodarczyk przyznała, że większość osób twierdzi, że aktorka …Najstarszy syn książęcej pary to kopia swojej mamy.. Ida Nowakowska nie wzięła przykładu z celebrytek pokazujących …George podobny do księżnej Diany Dotychczas wszyscy uważali, że syn księżnej Kate to istna kopia księcia Williama.W trakcie ceremonii Trooping the Colour …Agnieszka Włodarczyk pokazuje zdjęcie z Robertem Karasiem i pyta, do kogo jest podobny ich syn.. Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcia synka na Instagramie.. Jedyną …Agnieszka Włodarczyk : Agnieszka Wlodarczyk Pokazala Zdjecie Z Partnerem I Pyta Do Kogo Jest Podobny Ich Syn Sport.. I tak …To chyba właśnie te opinie skłoniły Agnieszkę do publikacji tego postu: No i kto tu rozkmini do kogo podobny jest nasz syn, skoro my jesteśmy podobni do …Syn Cezarego Pazury skoczył dziewięć lat!.

Zastanawia się, do kogo jest podobny Milan.

Z tej okazji dumny tata podzielił się na Instagramie serią zdjęć chłopca.. - Robi takie same miny jak Jack …Ida Nowakowska POKAZUJE TWARZ SYNA i zdradza, do kogo jest podobny: "Robi takie same miny".. Agnieszka wlodarczyk's boyfriend is maciej …SERIA SEKIRO Z JAPCZANEM, POGShocik z 26.03.2021.. Co piszą?. Niedawno paparazzi udało się zrobić chłopcu zdjęcie z Colinem Farrellem.. Do Meghan Markle czy księcia Harry'ego?. Aktorka właśnie zaczęła zastanawiać się, do kogo bardziej …20.6k Likes, 555 Comments - Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on Instagram: "No i kto tu rozkmini do kogo podobny jest nasz syn, skoro my …Mama.. Cięzko stwierdzić bo nie widzę żadnego podobienstwa …W takiej sytuacji przecież jeszcze trudniej jest ocenić, kogo bardziej przypomina Milan.. Znawca rodziny królewskiej nie ma już wątpliwości!. 7 lipca na …Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od ponad miesiąca spełniają się w roli świeżo upieczonych rodziców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt