Jak zachęcić kolegę do przeczytania książki opowieści z narnii

Pobierz

Tym razem jednak całą noc wertowałam kartki, bo tak byłam ciekawa, jak się skończy ta historia.. , jest wiele czĘŚci tej ksiĄŻki.. Ilość stron: 182.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Opowieści z Narnii to siedem ciekawych opowiadań dla dzieci, które zostały napisane w 1949-54 i mimo upływających lat jest ciągle czytana zarówno przez dzieci jak i dorosłych.. mam napisać list do kolegi koleżanki zachęcający przeczytanie książki Opowieści z Narnii ''Lew,Czarownica i stara szafa" - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Teraz chyba jeszcze nadal jestem za mało dojrzała, ale może kiedyś się to zmieni.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Były tam rozdziały śmieszne, wzruszające, wesołe przy niektórych łza zakręciła mi się w oku.. ;rozgrywają się tam bardzo fascynujące wydarzenia .Gdy opowieści z narnii była moją lekturą to ona jest u mnie na 1 miejscu 1.wciągająca 2.nie nudzi (czyli jeden rozdział nie jest długi i nie jest słowo do słowa rozpisane) 3.jest ciekawaPrzykład: Droga Natalio!. 3.uzasadnienie wyboru ksiazki -twoje wrazenia.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów..

Zachęć w kilku zdaniach koleżankę lub kolegę do przeczytania książki "Opowieści z Narnii".

Link do opinii AMJ1986 Przeczytane: 2011-01-04 , Ocena: 6, Przeczytałam , 100 książek BBC - przeczytane , Wątpię, żeby fanom horrorów, czy kryminałów ta książka się spodobała.Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C. Collodiego pt. "Pinokio".. .Książka ta opowiada o dziewczynce o imieniu Ania, jak wskazuje na to tytuł, która wiedzie swoje smutne życie.Szukam listu do koleżanki żeby zachęcić do przeczytania książki pod pt ,, opowieści z narni lew czarownica i stara szfa olenka200303 7.09.2014r.Teraz wydaje mi się, że chyba jeszcze nie dojrzałam do "Opowieści z Narnii".. Ta seria to absolutny klasyk literatury dziecięcej i jedna z tych pozycji dzięki którym można skutecznie zarazić młodego człowieka czytaniem.Książką, którą dzisiaj opiszę jest trzecia część "Opowieści z Narnii" Uważam, że cała seria jest typową fantastyką.Zachęcam do przeczytania jej te osoby, które gustują w tym gatunku.. Wybierz jeden z tematów i napisz wypracowanie liczące ponad połowę wyznaczonego miejsca.Pan Kleks miał na imię Ambroży, a Mateusz był szpakiem, który potrafił doskonale mówić, choć wypowiadał tylko końcówki wyrazów.Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci .Kiedy zajrzała do środka, zobaczyła rząd wiszących płaszczy..

opowieŚci o narnii sĄ wspaniaŁe i wciĄgajĄce.

plisssssss Na teraz Dam najOpowiesci z Narni Lew , czarownica i stara szafa zadanie z polaka wejdzcie prosze.. "Przygody Tomka Sawyera" to niewątpliwie książka godna polecenia - książka, którą czyta się z zapartym tchem, z niecierpliwością czekając na dalszy rozwój akcji.. Szukaj.Pomocy !. Uzasadnij.. pktów: ./5 Ocena: .. .Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię wciągnie.. 2.tematyka.. Powieść opowiada o rodzeństwie, które przeniosło się do krainy zwanej Narnią.Podróżniku w Czasie, przed Tobą pierwsze zadanie, musisz zdobyć i uważnie przeczytać książkę C.S. Lewisa Opowieści z Narnii.. Lubię czasami wracać do książek, które już kiedyś czytałam.. narnia to magiczna kraina, w ktÓrej wszystko moŻe siĘ zdarzyĆ.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. 4 zacheta skierowana bezposrednio do kolegow Prosze pomozcie mam to na jutro.Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Kiedy je czytałam byłam "za stara" żeby traktować je jako bajeczkę, natomiast zbyt mało dojrzała, żeby zrozumieć ich głębszy sens.. Chwilami wzrusza, przeraża, lecz przede wszystkim jest niezwykle wciągająca i zabawna.. Zawsze odkrywam w nich coś nowego.. Zachęcam Cię do przeczytania książki pt. (np.)"Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa, ponieważ książka jest fantastyczna, a wiem, że takie lubisz..

2 Zobacz odpowiedziNapisz list , w którym zachęcisz dorosłych do przeczytania książki ,, Opowieści z Narnii".

Znajdziesz ją w szkolnej bibliotece.. Home.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz krótkie zachęcenie do przeczytania książki "Opowieści z Narnii ''.Napisz list do koleżanki,którą zachęcisz do przeczytania "opowieści z Narnii" (proszę na dzisiaj)Napiszę list do czytelnikow w którym zachęce do przeczytania książki "Opowieści z Narnii" min 20 zdań podam co najmniej 5 argumentów.. Podczas czytania powieści nanoś uwagi i spostrzeżenia.. To trochę jak spotkanie ze starym przyjacielem, bo książki to przecież .przeczytania ksiĄŻki "opowieŚci z narnii" c. levisa.. Nie wachając się ani chwili, weszła do szafy i zanurzyła się w futrach, z rozkoszą wtulając w nie twarz…" Masz racje, to jest fragment z książki.Napisz list do kolegi w którym zachęcisz do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania książki Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczucha Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczuchy Zachęć do przeczytanie książki Kłamczucha Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania Kłamczuchy W formie listu zachęć do przeczytania książkiDroga Kasiu!. Wiem, że nie lubisz czytać.. Zacznę od początku.Moim zdaniem warto przeczytać opowieści z narnii ponieważ dzieją się tam niesamowite i magiczne rzeczy .. Opowieści z Narnii autorstwa C.S. Levis..

Książka C.S. Lewisa pt. ,, Opowieści z Narni" jest bardzo ciękawą opowieścią .

Mam ułozyc wypowiedz na temat tej ksiazki ktora jesy wrotami fantazjany tu jest plan wypowiedzi: 1.autor i tutuł ksiązki.. Czwórka rodzeństwa Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja przeżywali tam wspaniałe przygody.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki Opowieści z Narni - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Wzbudziła we mnie wiele niezapomnianych wrażeń , skłoniła do przemyślenia zachowania Edmunda , który zdradził własne rodzeństwo wierząc Białej Czarownicy.Chciała bym zachęcić Was do czytania książki pt.. Wtedy zostaje okradziony.wypracowanie ''opowieści z narni '' Autor: przyroda100, 2013-04-17 14:48:19 Dodaj do: wypracowanie ''opowieści z narni '' Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Seria: Opowieści z Narnii #1. dla tych, ktÓrym nie chce siĘ czytaĆ, proponujĘ wersjĘ filmowĄ (jedna czĘŚĆ byŁa krĘcona w naszych gÓrach stoŁowych .. "Opowieści z Narnii" są jak Harry Potter - można je czytać w każdym wieku.. Ostatnio czytałam książkę pt. ,,Ania z zielonego wzgórza'' i mam pragnienie zachęcić Ciebie do zrobienia tego samego co ja.. Zachęć w kilku zdaniach koleżankę lub kolegę do przeczytania książki "Opowieści z Narnii".. poleca 81 % .. Lew, Czarownica i stara szafa.. Rób to na mapie myśli, którą dołączam do listu.1.. Sama przeczytałam ją i nie mogłam się od niej oderwać.. piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Były to przeważnie futra, a trzeba wam wiedzieć, że dl Łucji nie było nic milszego nad zapach i dotyk futer.. Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do sięgnięcia po nią.List do kolegi, w którym zachęcisz do przeczytania książki Szatan z siódmej klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt