Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski jason

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Test polega na przetłumaczeniu zdania na język angielski.. Przykładowo, określGimnazjum » Język angielski.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Zaznacz A, B lub C.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zaczęliśmy lekcje o 8.. 1.Ania często uprawia sport 2.Ja prawie nigdy nie jem warzyw 3.Ja nie jestem nauczycielem.Jestem uczniem.. Treść zadania.. Zerówka Angielski.. Ja nie jestem Niemką 4.. Ania sprząta swój pokój dwa razy w tygodniu.3 Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Przetłumacz zdania na język niemiecki w trybie rozkazującym.. Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Tłumaczenie słowa 'fragment' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. 4 .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Zadanie 16 1.. Czasami jest możliwe przetłumaczenia zdań w inny sposób.. 2011-06-12 17:07:32Przetłumacz podane w języku polskim fragmenty zdań na język angielski..

Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.

zadanie dodane 8 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika galoqwe (-180) [Gimnazjum] tryb-rozkazujący;Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. Ćwiczenie Przetłumacz w pamięci lub na kartce zdania poniżej.. Zacytuję ten fragment w języku, w jakim został on napisany, a więc po rosyjsku.. Piotrek nie chodzi do szkoły w weekendy.. My nie jesteśmy smutni 2.. (ulubionym przedmiotem) 4.Wie du Chemie?. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.Tłumaczenie fragmentów zdań - egzamin ósmoklasisty, TEST 3.. 4) będziemy wiedzieć_____ if we get seats near the front.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Jest to darmowa strona internetowa dostępna bez uprzedniej rejestracji w systemie.. Autor: krysia07 Dodano: 3.9.2011 (15:05) Przetłumacz zdania z języka polskiego na angielski [ zdania napisane w czasie present simple ] .. Czas Present Simple- tłumaczenie zdań.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski .. Zadanie drugie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. ?Tłumacz online z języka angielskiego na język polski to bardzo prosta w obsłudze aplikacja dostępna w online.. Przetłumacz zdania Losowe karty..

2011-06-12 17:07:32Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 1.

Tłumaczenia na stronie są tylko przykładowymi odpowiedziami.. Dam dużo punktów .. Doctor Marlow wanted to know _____ ( czy Tracy ostatnio straciła na wadze).. 2,473 wizyt.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-4 w notatce.. 5.Mój brat bierze prysznic dwa razy dziennie.. Zgłoś nadużycie.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. 7.Czy ty masz moja książkę?. Oni nie są głodni 3.. Ona mieszka w wielkim mieście.. Klasa 4 Klasa 5 Angielski.Usłyszysz dwukrotnie dialog o planach zawodowych.. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.Przetłumacz fragmenty zdań.. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. Nie generuje wyników na tablicy.. Zawiera 10 pytań.. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. Testy \ Język angielski \ Przetłumacz zdania na język angielski - 1; Przetłumacz zdania na język angielski - 1, test z języka angielskiego .Przetłumacz zdania z języka polskiego na język angielski!. Komentarze do zadania.GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Tłumaczenie fragmentów zdań jest to jedno z zadań na egzaminie ósmoklasisty polegające na tłumaczeniu fraz z języka polskiego na angielski..

Przetłumacz zdania na język angielski.

The streets were crowded.. (ponieważ był mecz piłki nożnej) in the town.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Udostępnij Udostępnij wg .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. Wy nie jesteście.Tłumaczenie na język angielski zdań.. Aby sprawdzić swoje odpowiedzi kliknij na pole z trzema znakami zapytania.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Przetłumacz zdania na język angielski (JE 4 Unit 7) - częstotliwość Koło fortuny.. +4 głosów.. Gosia.. They (grają) basketball tomorrow - theAngielski 3 gim, pomocy <3 Uzupełnij zdania (8.1-8.5), wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Potrzebujesz pomocy?Przetłumacz zdania na język angielski Pamietajac o prawidlowym uzyciu czasu present simple.. W celu poprawnego wykonania tego zadania koniecznie jest zapoznanie się z zasadami gramatyki angielskiej.Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple..

itd...Tłumaczenie zdań w czasie Present Simple - język angielski.

UWAGA!. 6.Ja potrafię pływac, ale nie potrafię nurkowac..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt