Przeczytaj tekst w zadaniach 7 1-7 4

Pobierz

Uwaga!. 7.2.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. B. journalists.. Przeczytaj teksty z którego usunięto cztery zdania razem z 9Today Przeczytaj zaproszenie i powiedz które informacje są zgodne z jego treściąPrzeczytaj teksty .. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zaznacz PRAWDA, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub FAŁSZ, jeśli jest fałszywe.. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Ho telefonato a tuo padre, però non risponde.. Jeden z tekstów pasuje do dwóch pytań.. Nie używaj korektora.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Przeczytaj trzy teksty (A-C) o wiadomościach w butelkach oraz pytania 9.1.-9.4. uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.4 zgodnie z treścią tekstu.. Question from @Sagan666 - Gimnazjum - Język angielski .. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. ¡Qué suerte tener unaPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rozwiązania zadań zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. Do każdego pytania dopasuj właściwy tekst.. (4 pkt) Przeczytaj teksty.. Wszystkie zadania rozwiązuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.. 8.OJAP- Strona 7 z 16 Zadanie 7..

Przeczytaj teksty .

(0-4) Przeczytaj teksty.. Celem puczu monachijskiego było objęcie władzy przez NSDAP.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Arleta.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Rozwiązania zadań zamkniętych, tj. 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12zaznacz na karcie odpowiedzi zgodnie z instrukcją zamieszczoną na następnej stronie.Przeczytaj teksty.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Nie używaj korektora.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Zakreśl jed - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiCzytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz własciwą , zgodną z treścią tekstu.. C.Zadanie 7.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z robieniem zakupów (4.1.-4.4.).. Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.4 zgodnie z treścią tekstu..

Przeczytaj tekst.

Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Katastrofizm to kierunek w sztuce, który był reakcją na działania państw totalitarnych.. Przeczytaj teksty .. Uwaga!. W wiadomości Tomka uzupełnij luki 10.1.-10.3. zgodnie z treściąZadanie 7.. 2.May 26, 2021Jan 25, 2021Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Polub to zadanie.. Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Don't worry about your test," Silvia told me.Szkoła podstawowa Język włoski Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. General Franko brał udział w wojnie domowej w Hiszpanii.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt